craigslist utilizzo foto scaricate da internet rossz best hookup new dating sites in Basingstoke UK veganisten ontmoeten Den Bosch dannyboy gay escort Gladstone Australia incontri incontry gay in borgorose

Агентство Розвитку Територій

Про нас

Шановний колего!


Ви знаходитесь на сайті, який презентує можливості громадської організації «Агентство розвитку територій». Кілька хвилин часу, протягом яких Ви познайомитеся з нашою роботою, це корисна інвестиція у розвиток території чи установи, котрою Ви управляєте, за розвиток якої несете відповідальність!


Децентралізації влади українські громади чекають довгі двадцять три роки. Це те, що їм обіцяють, і це те, на що не вистачало рішучості в української влади. Рішучості наблизити владу до народу. Надзвичайно скоротити ту відстань, яка є між громадянином України і містом, де приймаються найважливіші рішення, для того, щоб забезпечити ефективне і комфортне існування української громади.


Будувати школу? Чи реконструювати та модернізувати лікарню? Прокласти нову дорогу чи залатати стару? Перелік важливих питань, який «спускається» на рівень громади величезний: розробка генплану та стратегії розвитку; розпоряджання землею і будівництво; благоустрій території; житло і житлово-комунальні послуги; місцеві дороги та комунальний транспорт; дошкільне виховання дітей, початкова і середня школа; охорона здоров’я (швидка допомога і поліклініка); громадська, пожежна та санітарна безпека тощо.


Між рівнем прийняття рішень і низовою активністю є великий розрив. Якщо спустити прийняття рішень на нижчі рівні, громадяни отримають змогу активніше брати участь у вирішенні місцевих справ. Відтак посилюватиметься самоорганізація, зростатиме компетентність громадян, з’являтимуться нові лідери, котрі в майбутньому ставатимуть політиками.


Президент, Парламент і Уряд свідомо й добровільно вперше погоджуються віддати на рівень громад величезний обсяг повноважень і фінансових ресурсів, якими сьогодні розпоряджається президентсько-урядова виконавча вертикаль. Децентралізація наблизить нашу політичну систему до європейської. Цілком природно, що саме з європейськими стандартами місцевого самоврядування ми звіряємо нашу концепцію змін до Конституції в частині децентралізації. Левова частка повноважень делегується на рівень громад, які і є первинною, базовою, головною одиницею у системі адміністративно-територіального устрою України, його опорною конструкцією.


Та найважливіше те, що центральна влада поступається не лише повноваженнями і відповідальністю, але і фінансовими ресурсами! Внесено зміни до Бюджетного та Податкового кодексів, які в результаті на 40-60 відсотків, навіть в цих умовах, збільшили доходи місцевого самоврядування! Сьогодні в Україні неймовірна кількість ресурсів – ідей, проектів, партнерів, інвесторів! Натомість керівництво громад не має часу, досвіду, менеджерів з профільною освітою, які б залучали ці матеріальні і нематеріальні ресурси.


Агентство розвитку територій - ефективний оператор з питань розвитку територій, це команда, яка допоможе через залучення науковців визначити стратегічні напрямки розвитку території, надасть Вам експертну допомогу у створенні та реалізації інвестиційних проектів, у залученні коштів з бюджетів різних рівнів, від приватних інвесторів та міжнародних донорів. Наші експерти знають проблематику територій, мають багаторічний досвід у напрямку реалізації розвиткових проектів і програм, усвідомлюючи відповідальність за їх якісне завершення.


Ласкаво просимо до співпраці на благо розвитку Вашої території! 

Ми знаємо про розвиток все!
НАША КОМАНДА

Мільто Олександр Анатолійович  - голова «Агентства розвитку територій»

Голова «Агентства Розвитку Територій» Олександр Мільто народився у смт. Вільшанка, Кіровоградської області. Олександр Анатолійович має три вищі освіти, які отримав у Кіровоградському національному технічному університеті, а також навчався у Національній академії державного управління при Президентові України, у Міжнародній академії фінансів та інвестицій, а також у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації Кіровоградської обласної державної адміністрації. 

Трудову діяльність Олександр Мільто почав на посаді голови профспілкового комітету студентів Кіровоградського інституту с/г машинобудування, а далі працював головним спеціалістом апарату Кіровоградської міської ради, був керівником сектору маркетингу Кіровоградського Регіонального управління Приватбанку, звідки перейшов на посаду заступника генерального директора будівельної корпорації.

У 2010-2011 роках Олександр Анатолійович працював на посаді першого заступника начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Кіровоградській області, а пізніше – на посаді начальника управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації. У 2014-2015 роках очолював управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Кіровоградській області, а в 2015-2016 роках відповідав за питання соціально-економічного розвитку, будівництва, впровадження реформ децентралізації та адміністративно-територіального устрою на посаді першого заступника голови Кіровоградської районної державної адміністрації.

Протягом 2016-2017 років Олександр Мільто працював заступником голови Кіровоградської обласної державної адміністрації з питань децентралізації влади, регіонального розвитку, будівництва.

Як громадський діяч, Олександр Мільто очолював Кіровоградське обласне відділення асоціації студентів аграрних вузів України, обласний осередок Всеукраїнської ради студентів, Кіровоградський обласний комітет молодіжних організацій, а також виконував обов’язки заступника голови Кіровоградської міської територіальної виборчої комісії (1998р), заступника голови міської комісії з організації та проведення референдуму «За народною ініціативою» (2000р) та був депутатом Кіровоградської міської ради 4-го та 5-го скликань (2002-2010 рр).

Протягом 2016-2017 років був учасником міжнародної конференції у Барселоні ”Трасформація міст у Сталі та Розумні”, міжнародної конференції у Гонконзі “Імплементація Цілей Сталого Розвитку ООН до 2030 року через ефективне, орієнтоване на людей, державно-приватне партнерство”, міжнародної конференції у Києві “МОДЕРНІЗАЦІЯ ІНФРАСТРУКТУРИ В УКРАЇНІ: НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УЧАСТІ ПРИВАТНОГО БІЗНЕСУ”.

Олександр Мільто нагороджений відзнакою за заслуги ІІ ступеня виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, почесними грамотами Кіровоградської міської ради (2004), облдержадміністрації та облради (1998), облдержадміністрації (2016), центрального комітету профспілки освіти і науки України (1998), державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України (2001), Міністерства у справах сім’ї, дітей та молоді (2004) та ін., переможець обласного конкурсу «Молода людина року» (2008р) у галузі будівництва, за проведення реконструкції Кіровоградського драмтеатра  ім. М.Л. Кропивницького Міністерством регіонального розвитку України нагороджений дипломом переможця всеукраїнського конкурсу кращих об’єктів, збудованих в Україні в 2012 році.

 
 

Куцоконь Віктор Григорович  – директор «Агентства розвитку територій»

Віктор Куцоконь народився у м. Кам’янка, Черкаської області. Віктор Григорович має три вищі освіти, дві з яких (технічну та економічну) отримав у Кіровоградському національному технічному університеті, третю – за фахом «психологія управління», отримав в Київському інституті підготовки кадрів Державної служби зайнятості. Трудову діяльність Віктор Куцоконь розпочав під час навчання в 1995 році на посаді економіста в приватному підприємстві, а з 1998 року перейшов на роботу на державну службу. Спочатку рядовим спеціалістом, потім начальником економічного відділу управління культури Кіровоградської ОДА, потім начальником відділу Кіровоградського міськрайонного контрольно-ревізійного відділу (2002-2007 роки), начальником контрольно-ревізійного відділу, відділу внутрішнього аудиту Кіровоградського обласного центру зайнятості (2007-2016 роки). З початку 2017 року – ГО «АРТ». Одружений, має сина і доньку.
Русавська Анна Андріївна – заступник голови «Агентства розвитку територій», менеджер проектів

 

 

 Кіров Ярослав Григорович – менеджер проектів «Агентства розвитку територій»

Ярослав Кіров народився 21-го квітня 1975 року у смт Вільшанка (Вільшанський район, Кіровоградська область). У 1992-1997 був студентом Кіровоградського інституту сільськогосподарського машинобудування, далі працював головним спеціалістом по комп’ютеру відділення Державного казначейства у Вільшанському районі. У 1998 році став заступником головного бухгалтера відділення Державного казначейства у Вільшанському районі, а у 2001 році – заступником начальника відділення Державного казначейства у Вільшанському районі. З 2006 по 2011 роки працював начальником контрольно-ревізійного відділу у Вільшанському районі. У 2011-2013 роках очолював Вільшанську районну раду, потім був головою Вільшанської районної державної адміністрації, смт Вільшанка (2013-2014). Зараз працює на посаді заступника голови Вільшанської районної ради. Депутат Вільшанської районної ради.

 

 

 
 

Ми знаємо про розвиток все!