Агентство Розвитку Територій

Середа, 22 серпня 2018 07:31

Участь у Всеукраїнській аграрній події «ДЕНЬ ПОЛЯ 2018»

 10 серпня в Кропивницькому на базі відомого в Україні експоцентру «АгроЕкспо» відбулася масштабна агровиставка «День поля». Вже всьоме захід проводили компанія UA GROUP та Торговий дім «Соєвий вік», а учасниками стали авторитетні агрокомпанії України.

Метою заходу було представлення інноваційних комплексних рішень для вітчизняних сільгоспвиробників. Тому, ТОВ «Енергетика майбутнього» - єдина компанія в Кіровоградській області з будівництва ПРОМИСЛОВИХ сонячних електростанцій, також була заявлена у виставці.

До уваги відвідувачів заходу «Енергетикою майбутнього» були представлені різні види сонячних інверторів та панелей, а менеджери компанії надавали консультації з приводу будівництва та установки СЕС і продажу електроенергії за «зеленим» тарифом. Родзинкою серед представленого обладнання були панелі американського виробника «First Solar», які є унікальною пропозицією від компанії «Energy of the future».

Засновник ТОВ «Енергетика майбутнього» та голова «Агентства розвитку територій»  Олександр Мільто в рамках ділової програми заходу мав можливість розповісти про роботу своєї команди та наголосити на головних аспектах діяльності «Energy of the future»:

«На сьогодні збудовано та запущено в експлуатацію біля трьох десятків фотоелектричних станцій, а найголовніше – ми почали будувати промислові станції, бо саме таку мету ми собі ставили!

Наша група компаній єдина на Кіровоградщині, що здатна якісно збудувати промислову станцію і забезпечити усією потрібною документацією.

І це не все! Наші спеціально навчені працівники здатні, у тісній взаємодії з банком, забезпечити вигідний кредитний ресурс для будівництва об’єкта відновлювальної енергетики. Справа в тому, що електроенергію ви продаєте в мережу в прив’язці до курса Євро, тому банки мають змогу надавати дуже вигідні кредити з процентною ставкою близько 5-7%!!!

Отже, кожен має займатися своєю справою! Ви вирощуєте врожаї, - ми в цей час запускаємо вигідний бізнес!».

Дякуємо організаторам «Дня поля 2018 » UA GROUP та Торговий дім «Соєвий вік» за співпрацю та за яскравий захід!

Запрошуємо до діалогу!

Ми знаємо про розвиток все!