craigslist utilizzo foto scaricate da internet rossz best hookup new dating sites in Basingstoke UK veganisten ontmoeten Den Bosch dannyboy gay escort Gladstone Australia incontri incontry gay in borgorose

Агентство Розвитку Територій

Середа, 22 серпня 2018 07:31

Участь у Всеукраїнській аграрній події «ДЕНЬ ПОЛЯ 2018»

 10 серпня в Кропивницькому на базі відомого в Україні експоцентру «АгроЕкспо» відбулася масштабна агровиставка «День поля». Вже всьоме захід проводили компанія UA GROUP та Торговий дім «Соєвий вік», а учасниками стали авторитетні агрокомпанії України.

Метою заходу було представлення інноваційних комплексних рішень для вітчизняних сільгоспвиробників. Тому, ТОВ «Енергетика майбутнього» - єдина компанія в Кіровоградській області з будівництва ПРОМИСЛОВИХ сонячних електростанцій, також була заявлена у виставці.

До уваги відвідувачів заходу «Енергетикою майбутнього» були представлені різні види сонячних інверторів та панелей, а менеджери компанії надавали консультації з приводу будівництва та установки СЕС і продажу електроенергії за «зеленим» тарифом. Родзинкою серед представленого обладнання були панелі американського виробника «First Solar», які є унікальною пропозицією від компанії «Energy of the future».

Засновник ТОВ «Енергетика майбутнього» та голова «Агентства розвитку територій»  Олександр Мільто в рамках ділової програми заходу мав можливість розповісти про роботу своєї команди та наголосити на головних аспектах діяльності «Energy of the future»:

«На сьогодні збудовано та запущено в експлуатацію біля трьох десятків фотоелектричних станцій, а найголовніше – ми почали будувати промислові станції, бо саме таку мету ми собі ставили!

Наша група компаній єдина на Кіровоградщині, що здатна якісно збудувати промислову станцію і забезпечити усією потрібною документацією.

І це не все! Наші спеціально навчені працівники здатні, у тісній взаємодії з банком, забезпечити вигідний кредитний ресурс для будівництва об’єкта відновлювальної енергетики. Справа в тому, що електроенергію ви продаєте в мережу в прив’язці до курса Євро, тому банки мають змогу надавати дуже вигідні кредити з процентною ставкою близько 5-7%!!!

Отже, кожен має займатися своєю справою! Ви вирощуєте врожаї, - ми в цей час запускаємо вигідний бізнес!».

Дякуємо організаторам «Дня поля 2018 » UA GROUP та Торговий дім «Соєвий вік» за співпрацю та за яскравий захід!

Запрошуємо до діалогу!

Ми знаємо про розвиток все!